Tridonic Electronic Transformer 220-240V IP20 280mm F/1x14-35 T5 PRO 1 Lamp Luminaries
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9006210364940
|
|---|---|
| SKU |
THN22185147
|
| Brand |
Tridonic
|
| Product Type |
Lighting Spares
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 22185147 |
| Height | 21 mm |
| For Use With | 1x14-35 T5 PRO 1 Lamp Luminaries |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Lamp Type | Fluorescent |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage | 220-240 Volt |
| Width | 30 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!