Schneider Outlet Grid Cut-Out IP54 Thermoplastic 150Wx15Dx170H mm
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
3606480151538
|
|---|---|
| SKU |
SHNNSYCAG125LPF
|
| Brand |
Schneider
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | NSYCAG125LPF |
| Colour | Grey |
| Depth | 15 mm |
| Height | 170 mm |
| Material | Thermoplastic |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 150 mm |
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!