Repelec Spiral Cable Wrap 12 mm 5M Natural
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9318266451049
|
|---|---|
| SKU |
REESW12
|
| Brand |
Repelec
|
| Product Type |
Loom & Spiral Tubes
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 5 |
| UNSPSC Class | 39131600 |
| UOM | RO |
| Vendor Product | SW12 |
| Bundle Range | 12-35 mm |
| Inside Diameter | 12 mm |
| Colour | Natural |
| Nominal Diameter | 12 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!