Dewalt Metal Drill Bit 4.5mm Work 47mm OAL 80mm HSS Cobalt
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
5035048094693
|
|---|---|
| SKU |
REEDEWDT4905-QZ
|
| Brand |
Dewalt
|
| Range Name |
Extreme
|
| Product Type |
Drill Bits
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 23241600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | DEWDT4905-QZ |
| Bit Size | 4.5 mm |
| Material | HSS Cobalt |
| Overall Length | 80 mm |
| Working Length | 47 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!