Osram DALI LED Power Supply 18W 220-240V Plastic IP20
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
4062172061766
|
|---|---|
| SKU |
OSROTIDALI15/1A0
|
| Brand |
Osram
|
| Range Name |
Optotronic
|
| Product Type |
Power Supplies
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 4062172061766 |
| Current | 150-1050 mA |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Height | 30mm |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Input Voltage | 220-240 Volt |
| IP Rating | IP20 |
| Output Voltage | 7.5-54 Volt |
| Power Factor | 0.95 |
| Temperature | -20 to 50 deg C |
| Width | 53mm |
| Wattage | 18 Watt |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!