Netconnect Patchcord Cable Management Horizontal 1RU Black
Description
Key Specifications
| SKU |
NCO760038240
|
|---|---|
| Brand |
Netconnect
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 760038240 |
| Colour | Black |
| Finish | Powder Coated/Smooth |
| Depth | 81.28 mm |
| Height | 43.942 mm |
| Material | Steel |
| Orientation | Horizontal |
| Product Type | simple |
| Rack Units | 1 RU |
| Width | 482.6 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!