Namlea Cable Management Panel 1RU Suits 19in Racks Black
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9318674684824
|
|---|---|
| SKU |
NAMPCM
|
| Brand |
Namlea
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | PCM-NLA |
| Colour | Black |
| Depth | 85 mm |
| For Use With | 19 in Racks |
| Rack Units | 1 RU |
| Product Type | simple |
| Width | 85 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!