Molex PowerCat Patch Panel DataGate Flat Unloaded UTP or Shielded 1U 24 Port Black
Description
Key Specifications
| SKU |
MODPID-00258
|
|---|---|
| Brand |
Molex
|
| Product Type |
Patch Panels Fibre Optic
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | PID-00258 |
| Colour | Black |
| Depth | 125 mm |
| Height | 44 mm |
| Housing Material | Cold Rolled Steel |
| Width | 483 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!