MM Kembla A/C Wall Bracket 180kg Galvanised Powder Coated
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9316114082421
|
|---|---|
| SKU |
MMKA08242
|
| Brand |
MM Kembla
|
| Product Type |
Brackets
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 6 |
| UNSPSC Class | 40101700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | A08242 |
| Capacity | 180 kg |
| For Use With | Air Conditioning and Condenser Unit |
| Height | 375 mm |
| Colour | Galvanised Powder Coated |
| Material | Steel |
| Width | 450 mm |
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!