Milwaukee Hard Sided Cooler Polymer Red/White
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
45242543830
|
|---|---|
| SKU |
MIW48228460
|
| Brand |
Milwaukee
|
| Range Name |
Packout
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 24111500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 48228460 |
| Capacity | 50 lb |
| Colour | Red / White |
| Height | 414 mm |
| Please Note | PACKOUT |
| Material | Polymer |
| Width | 248 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!