Matchmaster Masthead Amplifier F-Type Connector Male F-Type Connector Female TV Port With 4G/5G Filter and Power Supply
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9322190016113
|
|---|---|
| SKU |
MAT10MM-MA30PDF
|
| Brand |
Matchmaster
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43221700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 10MM-MA30PDF |
| Connection Type | F-Type Antenna Port Male/F-Type Female TV Port |
| Dimensions | 1.8 mtr Cable Length/98 mm x 50 mm x 18 mm |
| Frequency | 470-652 MHz |
| Gain (Maximum) | 5-25 dB VHF/10-30 dB UHF |
| Material | Die-Cast Alloy |
| Number of Inputs | 2 In |
| Please Note | Noise Figure: <=5 dB |
| Product Type | simple |
| Voltage | 190-240 VAC/14 VDC |
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!