Legrand Push Button Control Secondary Dimmer Mechanism 230/240V 450W White
Description
Key Specifications
| SKU |
LEGAR450SMWE
|
|---|---|
| Brand |
Legrand
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | AR450SMWE |
| Colour | White |
| Control Type | Button |
| Depth | 41 mm |
| Height | 21 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Temperature | 0 to 50 deg C |
| Voltage | 230-240 Volt AC |
| Wattage | 450 Watt |
| Width | 21 mm |
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!