Krone TruNet LKH Series Fibre Patch Panel Empty 1RU 19in Unloaded 12/24 Port Charcoal Sliding
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9323952188536
|
|---|---|
| SKU |
KRO6877-1-001-00
|
| Brand |
Krone TruNet
|
| Product Type |
Fibre Patch Panels
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 6877 1 001-00 |
| Colour | Charcoal |
| Depth | 295mm |
| Height | 44.45mm |
| Panel Capacity | 12/24 Port |
| Rack Type | EIA 19in |
| Rack Units | 1 |
| Width | 375mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!