Hager Electronic Push Button Dimmer
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
3250617009140
|
|---|---|
| SKU |
HAGWBMDUPB
|
| Brand |
Hager
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | WBMDUPB |
| Colour | White |
| Depth | 51 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Height | 24 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Power Rating | 0.10 Watt |
| Temperature | -5 to 45 deg C |
| Width | 24 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!

