GSME Trader Powermesh Zimi Cloud Connect 2.4GHz White
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9358280000205
|
|---|---|
| SKU |
GSMZCCD
|
| Brand |
GSME Trader
|
| Range Name |
Powermesh
|
| Product Type |
ZIMI Cards
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121800 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ZCCD |
| Colour | White |
| Depth | 20 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 90 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!