GSME Trader Hyena Mounting Bracket 1 Gang Nail Plate Extra Large Horizontal
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9349703039124
|
|---|---|
| SKU |
GSMHY1GMBNPX
|
| Brand |
GSME Trader
|
| Range Name |
Hyena
|
| Product Type |
Mounting Bracket
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | HY1GMBNPX |
| Depth | 16 mm |
| Height | 137 mm |
| Material | Electro Galvanised Zinc Steel |
| Mounting Centres | 84 mm |
| Number Of Gangs | 1 Gang |
| Orientation | Horizontal |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!