CLA Lighting Compact Fluorescent Globe PLC 26W High Frequency Ballast 4-Pin Warm White 3.1K 1500lm 8000hr 35x168mm
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9326191018350
|
|---|---|
| SKU |
CLLDUE26WWW4PIN
|
| Brand |
CLA
|
| Product Type |
Lamps Fluorescent Compact
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | DUE26WWW4PIN |
| Colour Designation | Warm White |
| Average Lamp Life | 8000 hrs |
| Base Type | G24q-3 4-Pin |
| Colour Temperature | 3100K |
| Diameter | 35 mm |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Lamp Operation | High Frequency Ballast |
| Lumens | 1500 lm |
| Wattage | 26 Watt |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!