CLA Circular Fluorescent Lamp 32W G10Q Warm White 4000K 2200lm 307mm TRIPHOS 8000hrs Non-Dimmable
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9326191007859
|
|---|---|
| SKU |
CLLCLAFCL32WCW
|
| Brand |
CLA
|
| Product Type |
Lamps Fluorescent Circular
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CLAFCL32WCW |
| Average Lamp Life | 8000 hrs |
| Base Type | G10Q |
| Colour Designation | Warm White |
| Colour Temperature | 4000K |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Please Note | TRIPHOS |
| Lamp Diameter | 307 mm |
| Lumens | 2200 lm |
| Wattage | 32 Watt |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!