CableDuct Systems Ducting Blank End 150 mm Width 50 mm Depth Black Ripple
Description
Key Specifications
| SKU |
CBDAK15050BE-BR
|
|---|---|
| Brand |
CableDuct Systems
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | AK15050BE-BR |
| For Use With | CAT5A/6/6A Data Cabling |
| Finish | Black Ripple |
| Depth | 50 mm |
| Width | 150 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!