Bticino Plasterboard Box 71x51mm 2 Module Frame
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
8005543592311
|
|---|---|
| SKU |
BTIPB502N
|
| Brand |
Bticino
|
| Range Name |
Living Now
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39122200 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | PB502N |
| Depth | 50 mm |
| For Use With | K4702 2 Modules Support Frame |
| Height | 71 mm |
| Size | 71 mm x 51 mm |
| Width | 71 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!