Freddox Small Adjustable Wall Bracket Suit AC Mounting Hardware 450mm Length
Description
Key Specifications
| SKU |
BJRL450ADJBARK-2
|
|---|---|
| Brand |
Freddox
|
| Product Type |
Brackets
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 40101700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | L450ADJBARK-2 |
| Capacity | 120 kg |
| Dimensions | 450 mm Depth |
| For Use With | AC Mounting Hardware |
| Height | 350 mm |
| Colour | Beige |
| Material | Galvanised Steel |
| Width | 700 mm |
| Size | 450 x 700 x 350 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!