CMP-Atco Magnetic Transformer 240/12V 65mm
Description
Key Specifications
| SKU |
ATCOMT30-240/12V
|
|---|---|
| Brand |
CMP-Atco
|
| Product Type |
Lighting Spares
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 10 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 89001501 |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Height | 47 mm |
| Width | 65 mm |
| Voltage | 240-12 Volt |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!