AussieDuct Rigid Conduit NBN 50mm 4.5Mx3.1mm PVC White
Description
Key Specifications
| SKU |
APPNBN50WH4500
|
|---|---|
| Brand |
AussieDuct
|
| Product Type |
Rigid Conduit NBN
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 1 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | NBN50WH4500 |
| Colour | White |
| Conduit Size | 50 mm |
| Outside Diameter | 60.4 mm |
| Thickness | 3.1 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!