ANL Lighting Top Bend LED Neon Flex 24V 14.4W/m Cool White 4000K 50000hrs IP67 1m 1600lm 80CRI 120deg 10mm 10mm
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9340994026817
|
|---|---|
| SKU |
ANGLM-VBLNF-TBA144CW
|
| Brand |
ANL Lighting
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39112100 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | LM-VBLNF-TB-A-144CW |
| Average Lamp Life | 50000 hrs |
| Colour Temperature | 4000K |
| Height | 10 mm |
| IP Rating | IP67 |
| LED Colour | Cool White |
| Input Voltage | 24 Volt |
| CRI | 80 |
| Beam Angle | 120 deg |
| Lumens | 1600 lm |
| Wattage | 14.4 Watt/m |
| Width | 10 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!