Connectwell Rail Terminal Partition Plate Grey For CTS35UN Terminal Block
Description
Key Specifications
| SKU |
ALSPP35UN
|
|---|---|
| Brand |
Connectwell
|
| Product Type |
Rail Terminal Accessories
|
Technical Specifications
Additional Information
| Standard Pack Size | 50 |
|---|---|
| UNSPSC Class | 39121400 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | PP35UN |
| Colour | Grey |
| Depth | 1 mm |
| For Use With | CTS35UN Terminal Block |
| Height | 64.5 mm |
| Pack Size | 50 Pack |
| Width | 50 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!