CLA Lighting Halogen Globe 28/40W 240V G9 Warm White 28K 350lm Dimmable Frosted Glass 3000hr 42mm
Description
Key Specifications
| Barcode (EAN-13) |
9326191006739
|
|---|---|
| SKU |
CLLCLAESHG928W
|
| Brand |
CLA
|
| Product Type |
Halogen Capsule Lamps
|
Technical Specifications
Additional Information
| Features |
|
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | CLAESHG928W |
| Average Lamp Life | 3000 hrs |
| Colour Designation | Warm White |
| Colour Temperature | 2800K |
| Base Type | G9 |
| Dimmable | Dimmable |
| Lumens | 350 lm |
| Voltage | 240 Volt |
| Width | 13 mm |
Downloads
Have questions about the product?
Do you need more information? We are here to help. Click below to contact us now!